BİRÇOK NAKLİYE FİRMASINDAN TEKLİF ALIN

Tüm illerde farklı nakliyecilerden şehiriçi - şehirlerarası teklif alın.
1764 nakliye firması teklif vermeye hazır. TEKLİF AL
HABER DETAY

İSTEED Kimdir , Neden Kuruldu ?

08 Haziran 2014, Pazar

Yıllardır Türkiye'nin en büyük sorunlarından olan göç sorununun, en büyük sorunu ise evimizin eşyalarının taşınması ve bu taşınma ile birlikte en az sorunla eşyaların taşınma işlemlerinin yapılması olması nedeni ile insanlar bu konuda titiz davranmak yerine, daha iyi bir kişi ile eşyalarını taşıtmak istemekte ve oluşabilecek sorunlar için sadece "canımız sağ olsun, kader" demekte idiler. Ancak gelişen iş dünyası ve iş dünyasının en büyük sektörlerinden olan kara taşımacılığının parçalara ayrılması ile birlikte oluşan evden eve nakliyat firmaları ile birlikte ev eşyalarımızı taşımak ve göç etmek çok daha kolay bir hale geldiği için, bir çok nakliyat firması bu konuda uzmanlaşmakta olup, kadrolarını buna göre belirlemektedir.

İSTEEND Nedir?
Ayrıca bu sektörün yenilenmesi ve güçlenmesi ile birlikte her gün yeni nakliyat firmaları oluşması kaçınılmaz olması ile birlikte, hangi firmanın güvenilir olduğu ve iyi hizmet verdiği ise tartışmalı konulara yer verdiği için, Türkiye'nin en iyi evden eve nakliyat firmaları tarafından kurulan İSTEEND ile en iyi taşımacılık firmalarını tek bir çatı altında toplanmış ve toplanmaya devam etmektedir. İstanbul evden eve nakliyeciler derneği olarak kurulan ve sizlere www.evdenevedernegi.com sitesi üzerinden hizmet veren kuruluş, sizlere en iyi evden eve nakliyat işlerinizi yapacak olan nakliyat firmalarının da tanıtımını yapmaktadır. Sizlerde dernek sitesine girerek, nakliyat firmaları arayabilir yada nakliyat firması olarak şirketinizi derneğe üye yaparak, müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği
Derneğin özellikle sigortalı taşımacılık yapan ve evden eve nakliyat firmaları için gerekli olan şartları sağlamış firmaları derneğe üye yapması nedeni ile burada bulacağınız firmalar ile hem çok daha uygun bir şekilde eşyalarınızı nakil edecek, hemde gerekli olan tüm işlemler için doğru bir firma bulmanın keyfini yaşayacaksınız. Özellikle bu sayede müşteri ile firmayı en iyi şekilde buluşturmak için kurulan ve evden eve nakliyat işi yapan firmaların sorunlarına çözüm getiren dernek yönetimi, en iyi ve en hızlı şekilde sorunlara çözüm bulmakta olup, sektörün canlanan yüzünü oluşturmaktadır.

HABER ARŞİVİ
 • 02 Mart
  2017
  Site Kayıt Hakkında
  Değerli üyelerimiz firmamızın adı kullanılarak üye kayıt ücreti altında para toplayan kişilere itibar etmeyiniz.
 • 06 Haziran
  2014
  Kolay ve sağlıklı taşınma için buradayız!
  Nakliyefirmalari.com olarak sizlere eniyi hizmetleri vermek ve vermiş olduğumuz hizmetler ile birlikte en iyi nakliyat firmaları ile müşterileri buluşturmanın haricinde
 • 05 Haziran
  2014
  Yeni Tasarım ve Altyapı ile Yayındayız!
  Nakliyefirmalari.com olarak sizlere en iyi ve en doğru nakliyat firmaları ile taşıma işlemlerinizi yapmanız için kurulmamız ile birlikte, aramış olduğunuz tüm taşıma işlemleri için en iyi ve en güvenilir