BİRÇOK NAKLİYE FİRMASINDAN TEKLİF ALIN

Tüm illerde farklı nakliyecilerden şehiriçi - şehirlerarası teklif alın.
1764 nakliye firması teklif vermeye hazır. TEKLİF AL
HAKKIMIZDA
Gelişen hizmet sektörü ile birlikte, her alanda yeni sektörlerin oluşması ve bu sektörler içerisinde bir çok firmanın iş yapmaya başlaması nedeni ile Türkiye'nin en iyi sektörlerinden olan kara yolu taşımacılığı firmalarının, özellikle son yıllarda insanlara en iyi hizmeti sağlamak için oluşturulan evden eve nakliyat firmalarının her geçen gün artması ve bir çok tüzel kişinin nakliyat firmaları arasına girmeye çalışması nedeni ile sizlerde kalitesiz bir hizmet almak zorunda kalıyorsunuz. İşte bu nedenle Nakliyefirmalari.com firması olarak sizlere en iyi ve en doğru hizmeti sağlayan firmaları bulmaya çalıştık ve bunun içinde belirli kıstaslar ile sizlere en iyi hizmeti veren evden eve nakliyat firmaları havuzu oluşturduk. Bu havuz içerisinde sizlere nakliyat fiyatları ile en iyi taşımacılık hizmetini sunan firmalardan, sigortalı taşımacılık hizmetini veren firmalara kadar tüm detaylar ile sizlere doğru bir seçim yapmanız için, hizmet vermeye başladık. Bu anlamda sizlere sunmuş olduğumuz nakliyat firmaları ile tüm eşyalarınızı sigortalı taşımacılık ile taşıyacak ve ayrıca en uygun fiyatlar ile evinizi taşımış olacaksınız.

Nakliyefirmalari.com Nedir?
Özellikle yaz aylarının yaklaşması ile birlikte, bir çok kamyon sahibinin kendini firma olarak göstermesi ve sadece sizlerden para alacakları kısımda büyük bir hizmet vermiş olduğunu lanse etmesi ile birlikte, sizlerde bu kişilere güveniyor ve taşıma işleminizi veriyorsunuz ama, sizlere sağlanan elemanların işlerinde acemi olması ve bu iş için özel olarak yetiştirilmemiş olmaları yanı sıra, kamyon sahibinin de sizlere bu hizmet için doğru bir yaklaşım sergilemediğini evinizin taşınmaya başlamış olduğu anda hissediyor ve büyük kayıplar yaşamaya başlıyorsunuz. İşte durum böyle olunca da, sizler ev eşyalarınızın zarar görmesinden kaçınamıyor ve eşyalarınızın yenisine yada ücretini talep edemiyorsunuz. Ancak evden eve nakliyat firmaları ile bu gibi durumlar söz konusu olmaması ve sizlere nakliyat fiyatları yanı sıra, sigortalı taşımacılık imkanlarını da sunmaları nedeni ile doğru bir seçim yapmanızı sağlamış olacağız. Burada şunu belirtelim ki, nakliyat firmaları arasında tüzel kişilerin sizlere yüksek fiyatlar vermesi de illaki o firmanın kaliteli olduğunu göstermez.

Nakliyefirmalari.com Neden Kuruldu?
İşte Nakliyefirmalari.com sitesi, sizlere tüm bu işlemler için doğru bir firma bulmanın ve bulmuş olduğunuz firma ile en iyi şekilde çalışmanızı amaçlaması nedeni ile kurulmuş olup, sizlere sağlamış olduğumuz imkanlar ile birlikte en iyi ve en doğru evden eve nakliyat firması ile sizlerde çalışmış olacaksınız. Bu anlamda firmamız, en özel nakliyat firmaları ile çalışmanızı sağlamak için, üyemiz olan firmaları sürekli denetlemekte ve ilk olarak müşteriler ile aralarında ki diyalog ile nasıl bir taşıma hizmeti vermiş olduğunu değerlendirmenin ardından, sitede üye olmasına karar vermiş oluyoruz. Bunun içinde sitemizde ki tüm nakliyat firmaları işinde uzman kişilerden oluşmakta ve oluşmaya da devam etmektedir.

Nakliyefirmalari.com Üye Olmak
Sizlere bu kadar imkanı sunmamız ile birlikte, hiç bir şekilde ücret yada komisyon almamaktayız. Bizim tek amacımız kaliteli evden eve nakliyat firmaları ile sizleri buluşturmak ve evinizi sigortalı taşımacılık ile taşıtmanızı sağlamaktır. Bunun için de özel olarak belirlemiş olduğumuz firmaları sitemize eklemekte olup, ayrıca her taşıma işlemi için firmamızın resmi web sitesini tercih eden kişiler içinde, oylama sistemi oluşturmuş bulunuyoruz. Eğer bir firma ile iş yaptınız ve memnun yada memnun değilseniz, firmayı yıldızlı derecelendirme sistemi ile değerlendirebilir ve sizlerden sonra, evden eve nakliyat işi yaptıracak kişileri uyara bilirsiniz.