BİRÇOK NAKLİYE FİRMASINDAN TEKLİF ALIN

Tüm illerde farklı nakliyecilerden şehiriçi - şehirlerarası teklif alın.
1764 nakliye firması teklif vermeye hazır. TEKLİF AL
SIK SORULAN SORULAR
 • Nakliyefirmalari.com Nedir?
 • Sizler için en kısa sürede tüm nakliyat işlerinizi sağlamak için, Türkiye'deki nakliyat firmaları ile birlikte, evini, ofisini, iş yerini, fabrikasını veya taşınması gereken tüm ürünlerini taşıta bilmesi için oluşturulmuş olan, nakliyat portalıdır. Sitemiz içerisinde sadece yerli taşımacı firmaların haricinde, yurt dışı taşıma işlemlerinizi yapacak olan firmalarında bulunması nedeni ile sizlerde en uygun fiyatlar ile taşıma işlemlerinizi yaptırmak için, sitemiz üzerinden aradığınıza ulaşabilir ve evden eve nakliyat firmaları ile sizlerde çalışmaya başlamak için arayışınıza uygun nakliyat firmaları bulabilirsiniz. Ayrıca sizlere sağlamış olduğumuz nakliyat firmaları ile çalışmanız sizlere artı değer kazandıracağı için, nakliyat fiyatları çok uygun ve bir çok bir firmada taksitli olacaktır. Artık sitemiz ile sizlerde aradığınız tüm özelliklerde ki nakliyatçıları bulmak ve bu kişiler ile tüm işlemlerinizi eksiksiz olarak yaparak, sigortalı bir şekilde taşıma işlemlerinizi yaptırmak istiyorsanız eğer, taleplerinizi bize iletin ve bizde sizin için iyi değil, en iyiyi bularak sizlerin nakliyat işlerinizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayalım.

 • Neden Nakliyefirmalari.com?
 • Öncelikli olarak şunu belirtelim ki sitemiz içerisinde bulunan tüm nakliyat firmaları için özel olarak sizlere hizmet verecek kurumlardan seçim yapıyor ve tüzel kişiler olmalarına önem gösteriyoruz. Bunun için de firmamızın sitesi üzerinden bulacağınız tüm evden eve nakliyat firmaları, sizler için en iyi hizmeti sizlere veren firmalar olduğu için, sizlerde bu firmalar ile evinizi en uygun fiyatlar ile ve en güvenilir şekilde taşıtacaksınız. Ayrıca sizlerden hiç bir şekilde komisyon yada ücret almamamız ve hatta sizlere çok iyi indirimler sağlayan firmaları tanıtmamız ile birlikte, sizlerde eşyalarınızı çok daha uygun fiyatlara taşıtmanın yolunu bulmuş olacaksınız. Üstelik firmamızın bundan hiç bir çıkarı olmaması ile birlikte, sizlerin oyları ile en iyi ve en doğru nakliyat firmalarını da sizlerden sonra ki müşteriler için sitemizde yayınlıyoruz. İşte bunun için diyoruz ki, en iyi ve en doğru nakliyat firmaları için, nakliyefirmaları.com sitesini tercih etmeniz ve doğru bir firma ile iletişime geçmeniz oldukça kolay ve sorunsuz olacaktır.

 • Doğru Nakliyat Firması Nasıl Bulunur?
 • Burada önemli olan sizlerin neyi nasıl taşıtmak istediğiniz olduğu için, sizler arayışınız sırasında Nakliye İstek Talebi formunu, isteklerinize göre doldurmalısınız. Bunun içinde çalışmak istediğiniz firmadan beklentilerinizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz. Örneğin  evden eve nakliyat yaptırmak istiyorsanız eğer, nakliyat firmaları ile görüşmelerinizde, kaç kişi ile taşıma yaptıklarını öğrenmelisiniz. Bu işi kaç yıldır yaptıklarını, elemanlarının durumlarını, elemanların ne kadar süredir bu işleri yaptıklarını, firmanın sizlere sağlamış olduğu destekleri ve daha bir çok konuda isteklerinizi eksiksiz olarak belirtebilirsiniz. Burada en önemli bir diğer konu ise evden eve nakliyat yaptırmak isteyen bir çok kişinin isteklerini tam olarak belirtmemesi ve nakliyat firmasının ise müşteriye tam olarak neler yapabileceklerini aks ettirmemesidir. İşte sitemizde tüm bunları aşmak adına sizlere her türlü imkanı veren ve vermiş oldukları imkanlar ile en iyi hizmeti en uygun nakliyat fiyatları ile almanızı sağlayan firmalar ile çalışmanızı sağladığımız için, sizlerde nakliyefirmalari.com sitesini tercih ederek, aradığınız nakliyatçılara ulaşmış olacak ve eşyalarınızı güvenle taşıyacaksınız.

 • Nakliyat Fiyatları Neden Değişken?
 • Bir çok kişinin en büyük sorunu ise ne yazık ki almış oldukları nakliyat fiyatları olmaktadır. Çünkü her firmanın sizlere farklı fiyatlar vermesi ve bir çoğunun eşit olarak sizlere biraz daha yüksek fiyatları sunması ile birlikte, sizlerde en ucuz nakliyat firmaları ile çalışmayı düşünmeye başlıyorsunuz ancak, şunu belirtelim ki bir çoğunun korsan evden eve nakliyat firması olması nedeni ile sizler için çok fazla iyi olmayacakları gibi, eşyalarınızın da zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır. Burada nakliyefirmalari.com sitesi olarak sizlere en iyi ve en doğru hizmeti sunan firmaları sistemimize eklediğimiz için, sizlerde günü birlik taşıma şirketleri ile çalışmak yerine, belki biraz daha fazla para ödeyecek ama eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtmış olacaksınız. İşte biz sizlere bunun için en doğru fiyatlar ile en iyi hizmeti veren firmaları buluşturuyor ve sizlerin tüm nakliye işlemlerinizi sigortalı bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Çünkü bir diğer önem vermiş olduğumuz konu ise sigortalı taşımacılık firmaları ile sizleri buluşturmak olduğu için, sizlerde firma sitemiz üzerinden aradığınız tüm firmaları çok rahat bir şekilde bulacak ve eşyalarınızı da sigortalı yaptırılmış bir şekilde taşıtarak, hiç bir şekilde zarar görmeyeceksiniz.

 • Sigortalı Taşımacılık Nedir?
 • Eşyalarınızı taşıtmak için anlaşmış olduğunuz nakliyat firması sizlerin eşyaları için sigorta yapmaktadır. Öncelikle şunu belirtelim ki, sigortalı taşımacılık zorunlu olmaması nedeni ile bir çok firma bu gibi işlemlerden kaçınmakta olsa da, sizler özellikle nakliyat firmaları ile görüşmeleriniz esnasında ne istediğinizi firmaya söylemeli ve istekleriniz doğrultusunda anlaşma sağlamalısınız. Tabi ki burada öncelik olarak bu gibi zararların başınıza gelmemesidir. Ancak gelmesi durumunda ise firmanın sizlerin zararını gidereceğini de unutmamalı ve bunun için kaliteli bir nakliyat firması ile çalışmalısınız. İşte bunun için diyoruz ki, şehir içi evden eve nakliyat işlemlerinde karar sizin olsa da, şehirler arası nakliyat işlemleriniz için mutlaka sigortalı taşımacılık yaptırmalı ve olası sorunlarda hemen hasar tespiti yaptırarak, taşıma işlemlerinizi güvenli bir şekle getirmelisiniz. Firmamız sizlere bu konuda tüm destekleri sunan firmalar ile çalışmaya ve sizlere de bu firmaları sunmaya özen gösterdiğimiz için, sizlerin bu işlemler esnasında kaliteli bir nakliyat firması bulmanızı sağlamış oluyor ve keyifli bir taşıma yapmanızı sağlıyoruz.

 • Sitenizde Bulunan Nakliyat Firmaları Güvenilir Mi?
 • Özellikle bu konuda sizlere en iyi hizmeti sağlamak için nakliyat firmaları özenli bir şekilde seçilmektedir. Burada bazı durumlarda gözden kaçan detaylar olacağını sizlere belirtmek istiyoruz. Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız, firmamızın destek talebi bölümlerinden bize ulaşarak, nakliyat firması ile ilgili incelemelerin ardından sitemiz üzerinden üyeliğini durdurmaktayız. Ancak biz nakliyefirmalari.com firması olarak sizlere her zaman en doğru seçmek ve bu firmalar ile çalışmanızı sağlamak istediğimiz için, özel olarak evden eve nakliyat firmalarını incelemekte olup, sizlere sağlamış oldukları hizmetleri incelemekteyiz. Durum böyle olunca da sadece nakliyat fiyatları ile sizlere hizmet veren firmalar ile değil, ev eşyanızı en iyi taşıyan ve kendi bünyesinde taşıma elemanları çalıştıran firmalar ile çalışmanız için yoğun bir çalışma temposu içerisinde girmekteyiz. Bunun için de sizlerde nakliyat firması arayışınızı sitemiz üzerinden yaparak, sizlere en uygun olan firmayı ve en iyi fiyatlar ile taşıma hizmeti veren firmaları bulmuş olacak ve eşyalarınızı en güvenilir şekilde taşıtmanın keyfini süreceksiniz.

 • Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?
 • Evden eve nakliyat yaptırmak isteyen bir çok kişinin en merak etmiş olduğu konuların başında nakliyat fiyatları gelmesi nedeni ile biz sizlere, bu işin püf noktalarını tüm detayları ile anlatacak ve sizlerin güvenle taşıma işlemlerini yapmanızı sağlayacağız. İlk olarak şehir için veya şehirler arası mesafe durumlarında zaten bir fiyat farklılığının olduğunu herkesin kabullenmesi normal olacağı gibi, sizlere en önemli nakliyat fiyatları etkeni olarak, dairenizin hangi katta bulunduğu ile alakalı olarak fiyatlandırma yapıldığını belirtelim. Eğer daireniz ikinci katta ise ve siz yeni evinizi aynı şekilde ikinci katta tutmuşsanız, fiyat olarak sizlere çıkarılan meblağ ile, ikinci katta ki evinizin, dördüncü kata taşınması durumunda farklı bir fiyat çıkması kaçınılmaz olacaktır. Çünkü sizler her katın, zaman olarak ve verilen emek olarak da, iki katı olacağını düşünürseniz eğer, bir kattan ne olur ki demeniz çok yanlış olacaktır. Evden eve nakliyat için bir diğer önemli konu ise paketleme ve anlaşmış olduğunuz taşımanın özelliği gelmektedir.

 • Eşyaların Ambalajlanması
 • Eğer eşyalarınızı siz kendiniz ambalajlayarak evden eve nakliyat firmasına teslim ederseniz, sizlere sunacakları fiyat daha farklı olacağı gibi, firma içerisinde ki yetişmiş olan elemanlar ile uzman bir şekilde paketlenerek taşınması durumunda çok daha farklı olacaktır. Çünkü burada en az bir kişinin sizlerin eşyalarını ayırdığını ve ambalajladığını düşünürseniz eğer, hiç bir şekilde kullanılan bant, streç, naylon gibi malzemelerin ücretleri dahi tahsil edilmese bile, çalışan elemanın ücreti alınacaktır. Ayrıca evden eve nakliyat yaptırmak isteyen kişilerin bir diğer büyük sorunu ise taşınacak olan eşyaların parçalanması ve yeniden kurulmasıdır. Eğer bu gibi bir taşıma istiyorsanız, bunu anlaşmak istediğiniz firma ile firma ile görüşmeli ve a'dan z'ye bir taşıma istediğiniz belirterek, sadece özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olacaktır. Burada tüm işlemler sizlerin maddi durumu ile alakalı olduğu için, sizler ücreti kendiniz bir şekilde belirlemiş oluyorsunuz. işte bunun içinde istediğiniz gibi nakliyat fiyatları ile evinizi taşımanın keyfini çıkarmış olacağınız için, firmamız üzerinden aradığınız en iyi nakliyat firmaları ilanlarına ulaşabilirsiniz.

 • Evden Eve Nakliyat Kaç Gün Sürer?
 • Duruma göre değişkenlik gösteren bir diğer evden eve nakliyat taşıma fiyatı ise, gün aralığının ne kadar olacağıdır. Burada hesabı kendiniz yapabileceğiniz için, şunu belirtelim ki şehir içi ve dairesel taşımalarda ortalama bir gün sürmektedir. Ancak mesafenin minimum bir kaç saat olması durumunda, sadece günün büyük bir kısmının evin boşaltılması ve taşıma işlemlerinin yapılması ile birlikte, nakliye yolunda süreceği için, günün geriye kalan kısmında çok zor bir şekilde taşıma işlemi yapılacağı düşünülürse eğer, dairesel taşımalarda bile bu süreç iki günü bulabilmektedir. Aynı şekilde villadan daireye, yada daireden villaya taşıma yaptırmanız durumunda da süreç fazlalaşacağını unutmamalısınız. Nakliyat firmaları için bir diğer büyük zaman alan işlem ise sizlerin mobilyalarının veya beyaz eşyalarının montaj yapılıp yapılmayacağı olmaktadır. Eğer evinizi a'dan z'ye taşıyor ve mesafe olarak bir günlük yola eşyalarınızın gideceğini düşünürsek, evden eve nakliyat işleminiz yaklaşık olarak üç günü bulabilecektir. Ama bu süreçte en güvenilir ve en sorunsuz şekilde taşıma işlemi yapacağınızı unutmamalısınız.

 • Evden Eve Nakliyat Taşımacılığı Kaç Kişi İle Yapılır?
 • Evden eve nakliyat işlemi için genel olarak firmalar sizlere ortalamada dört eleman ile hizmet vermektedir. Ancak bu eşyanızın çokluk durumuna göre, yada irili ufaklı yoğunluğuna göre değişiklik göstereceği için, bir çok nakliyat firmaları bu iş için, öncelikli olarak ekspertiz hizmeti vermekte olup, fiyatlandırmayı daha sonra konuşmaktadırlar. Ama sizin bu gibi bir duruma yetişemediğinizi düşünürsek eğer, kendinizde orta ölçekli kaç eleman ile taşıma işi yapabileceğinizi belirlemeniz oldukça kolay olacaktır. Eğer eşyalarınız oldukça fazla ve size göre neredeyse bir kamyon doluyorsa ve taşıma işleminiz için minimum gideceğiniz mesafe iki saatlik bir yol ise, en az beş yada altı eleman ihtiyacı duymalısınız. Ayrıca burada taşınacak dairelerin katları da oldukça önemli olduğunu tekrardan hatırlatmak isteriz. İşte bunun için sizlerde taşıma işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapmak istiyorsanız eğer, firma ile görüşmeleriniz de tüm bu detayları anlatmalı ve nakliyat firmaları ile anlaşmanızı daha sonra yaparak, evinizi taşımalısınız.

 • Nakliyat Firmalarına Nasıl Yardımcı Olurum?
 • Öncelikli olarak evinizi nasıl taşıtmak istediğiniz oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Ancak biz öncelikli olarak sizlere yüzeysel bir yardımdan bahsetmek istiyoruz. Bunun için de ilk olarak evden eve nakliyat firmaları ile anlaşma sağlamış olduğunuz gün için, yani evinizin taşınacağı gün için sabahın ilk saatlerinde taşıma başlamadan önce kamyon için yer ayarlamanız çok önemli olacaktır. Böylelikle gelen kamyon hiç zaman kaybetmeden evinizin eşyaları ile yüklenmeye başlayacaktır. İkinci en önemli faktör ise taşınacak olan eşyalarınızın duruma göre düzenli olmasıdır. Eğer a'dan z'ye bir taşıma işlemi yaptırıyorsanız, kişisel eşyalarınızı sizin toplamanız çok daha doğru olacaktır. Eğer eşyalarınızı siz ambalajlayıp hazır bir hale getirdiyseniz, bunun için de eşyalarınızın düzenini hem eşyaların ambalajları üzerinde belirtmeli, hemde taşıma işleminizi yapan kişiler ile bu bilgileri paylaşmalısınız. Ayrıca evden eve nakliyat firması ile evinizi taşıtacağınız günü komşularınız ve varsa apartman yönetimi ile paylaşmanız da çok önemli olup, kişilerin rahatsız olması bazı durumlarda istenmeyen sorunlar çıkartabilmektedir.

 • Nakliyat Firmalarından Randevu Almalı Mıyım?
 • Özellikle yaz ayları için kesinlikle randevu almalısınız. Ayrıca yılın hangi mevsiminde olursak olalım mutlaka evden eve nakliyat firması ile görüşmelerinizi evinizi taşıtmak istediğiniz tarihten bir gün öncesinde görüşmeli ve tüm işlemlerinizi eksiksiz olarak bildirmelisiniz. Çünkü bu gibi durumlarda zamanında bildirimde bulunmadığınız için eksik bir çok detayın olması kaçınılmaz olmaktadır. İşte bunun için bizim sizlere tavsiyemiz, mutlaka eşya taşıtma işleminiz için, bir hafta öncesinden nakliyat firmaları ile anlaşmış olmanız olacaktır. Böylelikle sizlerde nakliyat firmaları ile her türlü konuda anlaşmış olacak ve bu anlaşma ile birlikte, güvenli bir taşıma için sadece firmanın sizlere geleceği gün için ayarlamalarınızı yapmış olacaksınız. Sizlerde nakliyat fiyatları konusunda özellikle çelişkiler içine düşmek istemiyor ve çok daha az ücretler ödemek istiyorsanız, nakliyat işlemleri için hazırlıklarınızı ve ambalajlama işlemlerinizi bir hafta önceden başlayarak hem maliyeti düşürebilir, hemde zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Bunun için de nakliyat firmaları ile görüşerek, evden eve nakliyat için gün almalısınız.

 • Evden Eve Nakliyat İçin Öneriler
 • Evden eve nakliyat yapmak isteyen kişilerin bir çok önemli konuda dikkatli olmaları ve önlemlerini almaları gerekmektedir. Bunun için ilk olarak yeni evinizde ilk gününüz için, kıyafetlerinizi farklı bir çanta içerisinde ve yanınızda bulundurmanız olacaktır. Ayrıca çocuklarınızın oyuncaklarının bir kaçını veya hayvanlarınızın oyuncakları yada özel malzemelerini de farklı bir çanta içerisinde yanınızda götürmeniz sizin için iyi olacaktır. Beyaz eşyalarınızın fişlerini bir gün öncesinden çekmeniz çok önemli olacak ve bunun için de ilk olarak buzdolabınızın fişini çekip, içerisinde ki buzların erimesini ve mevcut gazın dinlenmiş olarak dibe çökmesini sağlamalısınız. Yeni evinizde ki ilk gününüz için aynı şekilde yanınızda özellikle sabah kahvaltısı için erzakta bulundurabilirsiniz. Bunların tümünü yeni evinize taşınma esnasında yapacağınız için, eski eviniz için en önemli detay ise taşınmanın hemen ardından, yani bir gün sonrasında elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet, özel tv kanalları gibi abonelik hizmeti almış olduğunuz firmalar ve kurumların aboneliklerini iptal ettirmeli veya yeni evinize hemen nakil işlemlerini başlatmalısınız.